Краще за нерухомість: куди подіти зайві гроші

Враховуючи кризу, у людей в Україні стало значно менше грошей. Однак, навіть у такому стані є особи з зайвими грошима, які думають, куди інвестувати. В більшості випадків, українці інвестують в нерухомість. Ми вже розповідали, чому цього не варто робити. А зараз автори Kashtan Media вирішили надати корисні поради про те, куди гроші подіти краще.

Інвестиції в бізнес

Фото: Katie Harp

Маючі вільний капітал, краще за все використати його для того, щоб отримати нове джерело доходу чи ще більший капітал. А зробити це можна, створивши власний бізнес. Це може бути новий заклад, магазин, компанія з виробництва, та ще багато чого, не пов’язаного з нерухомістю.

Інвестиції в бізнес не тільки забезпечують власний дохід. Ще це створює нові робочі місця для інших людей. А ще займатись власною справою набагато цікавіше, ніж просто здавати квартири. Іноді навіть є можливість стати справжнім брендом.

Купівля акцій

Фото: Fimbee com

Один з кращих видів інвестицій — це купівля акцій компаній. Робити це можна у спеціальних додатках. Купуючи акції, інвестор стає співвласником компанії. Це може бути як мала фірма, так і ціла корпорація.

Акції — це можливість отримувати регулярні дивіденди, а якщо вони зростають — можна непогано заробити на різниці. Однак, завжди є ризик, що ціна знизиться. Але, хто не ризикує…

Інвестиції в знання

Фото: Syd Wachs

А щоб знати, як створювати власний бізнес, чи які акції купувати, щоб вони точно приносили дохід — потрібні відповідні знання. А для цього треба вивчати відповідну літературу. Багато читати, можливо ходити на курси, або навіть поступити в університет. Книжки та курси теж коштують грошей, як і час, який на це приділяється.

Натомість, інвестиції в знання можуть дати найбільші дивіденди. Отримавши новий навик, людина може спробувати себе в іншої сфері. Вивчити іноземні мови, стати перукарем, чи, наприклад, навчитись грати на віолончелі.

Подорож у далекі країни

Фото: Pietro de Grandi

А для чого в цілому потрібні додаткові гроші, окрім основних потреб? Звісно, на розваги, красиві речі, та емоції. А найкращим вибором може стати подорож кудись далеко.

Замість того, щоб купувати чергову «готельку» у Києві, не маючі при цьому навіть закордонного паспорту, краще полетіти у Будапешт, Нову Зеландію, Токіо, Прагу, спробувати себе у Сполучених Штатах, або навіть відвідати екзотичні острівні країни.

Подорожі розширюють світогляд та наповнюють людину яскравими емоціями, багато чому навчають, та навіть можуть надихнути на більш глобальні плани, ніж нудний орендний бізнес на одному місці.

Благодійність

Фото: Igal Ness

Враховуючи, що в Україні триває повномасштабна війна, краще за все думати не про те, як ще нажитись та кудись «інвестувати», а навпаки, як допомогти тим, в кого зайвих грошей немає.

Благородним та правильним вчинком буде інвестування в перемогу, через перекази на потреби військових. Також можна витратити гроші на допомогу тим, хто лишився без житла зовсім, замість того, щоб на них заробляти.

А ще за зайві гроші можна купити гарну автівку. Про ТОП-5 найбільш модних машин читайте у матеріалі нашого журналу Fashion Illiteracy. Більше цікавих матеріалів знайдете на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору