Замовити рекламу

Ви можете розмістити на сайті інтернет-видання Kashtan Media своє рекламне оголошення чи матеріал. Для цього зв’яжиться з нами поштою reklama@kashtan.media, або в будь-який інший спосіб, щоб обговорити деталі.

Сайт щодня відвідують люди, 80% з яких — мешканці Києва та України. Тож, за місяць розміщення, вашу рекламу може побачити значна кількість потенційних клієнтів, більшість з яких — платоспроможні громадяни.

Трафік на нашому сайті постійно зростає, тому переглядів з кожним днем стає все більше. Це гарна площадка для підприємців, що бажають прорекламувати свої послуги.

Вартість розміщення матеріалів:

  • рекламна стаття на сайті — 1500 гривень;
  • рекламна стаття з професійним написанням — 1700 гривень.

Ваші статті розміщуються на сайт на правах реклами, та не видаляються після розміщення. Вони назавжди залишаються за постійним посиланням та у стрічці новин.

Окрім тексту, в матеріалах публікуються відповідні фото, відео та посилання на ваші сайти та сторінки. Посилання є відкритим для пошукових систем. Індексація в Google проводиться приблизно за 1-2 дні.

Також ми розміщуємо матеріали з поміткою “Новини компаній” на своїх сторінках у соцмережах, де теж є відповідна зростаюча аудиторія.

Вартість розміщення банерів:

  • вбудований у статтях та новинах банер — 1500 гривень/місяць.

Рекламний банер з посиланням будуть бачити всі відвідувачі на будь-якої сторінці. Банер у тексті приверне увагу тих, хто читає матеріал.

Ми з радістю готові співпрацювати з компаніями та особами, що пропонують людям різні послуги, товари, інформацію чи будь-що інше, та дуже раді, якщо ви обираєте наш ресурс для свого просування.

Згідно з українським законодавством, відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Редакція не несе відповідальності за матеріали, що оприлюднені в розділі “Новини компаній”.

Прокрутити вгору