Ви можете розмістити на сайті Kashtan Media своє рекламне оголошення чи матеріал. Для цього зв’яжиться з нами, щоб обговорити деталі.

На сайті щодня буває від 1000 до 5000 унікальних відвідувачів 80% з яких — мешканці Києва та України. Тож за місяць розміщення, вашу рекламу можуть побачити приблизно 50,000 людей, більшість з яких — платоспроможні громадяни.

Трафік на нашому сайті постійно зростає, тому переглядів з кожним днем стає все більше. Це гарна площадка для підприємців, які бажають прорекламувати свої послуги.

Вартість розміщення матеріалів:

  • рекламна стаття на сайті — 900 гривень;
  • рекламна стаття з професійним написанням — 1500 гривень.

Ваші статті розміщуються на сайт на правах реклами, та не видаляються після розміщення. Вони назавжди залишаються за постійним посиланням та у стрічці новин. Окрім тексту, у матеріалах публікуються відповідні фото, відео та посилання на ваші сайти та сторінки. Також ми розміщуємо матеріали з поміткою “реклама” на своїх сторінках у соцмережах, де теж є відповідна зростаюча аудиторія.

Вартість розміщення банерів:

  • вбудований у статтях та новинах банер — 900 гривень/місяць;
  • банер у шапці сайту — 1500 гривень/місяць.

Рекламний банер з посиланням у шапці, над назвою сайту, будуть бачити всі відвідувачі на будь-якої сторінці. Банер у тексті приверне увагу тих, хто читає матеріал.

Ми з радістю готові співпрацювати з компаніями та особами, що пропонують людям різні послуги, товари, інформацію чи будь-що інше, та дуже раді, якщо ви обираєте наш ресурс для свого просування.