Купити велосипед у Києві
Новини

Купити велосипед у Києві: різновиди та середні ціни

Днями у столичному громадському транспорті повернули оплату проїзду. А ще у місті серйозна паливна криза. Заправити машину доволі складно. Тому багато людей вирішує купити велосипед у Києві. А автори Kashtan Media вирішили розповісти, на які моделі варто звернути увагу міським людям, та скільки коштують двоколісні.

Увага! Матеріал не є рекламою магазинів чи виробників, та несе лише інформаційний характер.

Електровелосипеди

Фото: Himiway Bikes

У більшості цей транспорт асоціюється зі спортом. Однак, якщо роздивлятись його суто для переміщення містом, вигідною покупкою стане електронна модель, з вбудованим мотором.

Це майже такий гаджет, як електросамокат, але навіть швидший та зручніший. Його можна заряджати, та їздити столицею, майже як на скутері. Вони бувають маленькими, або повноцінного розміру.

В інтернет-магазинах такі в середньому коштують більше 20,000 грн. Більш бюджетні можна знайти за 6-7, а дорогі пропонують за 40, 60, чи навіть більше 100 тисяч гривень.

Складні моделі

Фото: Mike Von

Це також доволі зручний транспорт, який може служити як велосипедом у розкладеному стані, але не займає багато місця, якщо його потрібно прибрати. Деякі складні моделі можна легко покласти у багажник, чи занести із собою до офісу, квартири чи громадського транспорту, через що вони менше заважають. А ще їх складніше вкрасти.

У цієї категорії ціни старують від 4500 грн. Є багато пропозицій за 8-15, але деякі все одно виходять за 20-40 тисяч. В залежності від комплектації, якості та інших факторів.

Купити велосипед у Києві: міські різновиди

Купити велосипед у Києві
Фото: Murillo de Paula

Найбільш простими та класичними моделями є саме вони. Це зручні, та в основному механічні велосипеди, на яких можна просто покататись у дворі, або навіть проїхати велику відстань.

До речі, на подібних можна прокотитись, якщо орендувати погодинно десь у місці. А маючи бажання придбати, варто розраховувати на суму від 5,000. Є велика кількість пропозицій до 10000, а ще більша до 20. Діапазон цін теж чималий, до 200+ тис. грн.

Спортивні BMX

Фото: Dave Pullis

Якщо основна ціль не доїхати до роботи, а розважитись десь у парку — кращим вибором буде малий BMX, який пропонує можливості для трюкового спорту. На ньому можна проїхати зі стилем, або зробити кілька стрибків на рампі.

Найбільш доступна модель обійдеться майже у 7000. А інші коштують в діапазоні від 11 до 18 тисяч.

Читайте також в журналі Fashion illiteracy про ТОП-5 найбільш модних машин. А щоб не пропускати публікації на Kashtan Media — підпишиться на Facebook нашого сайту.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *