У Києві знов з’являються прокатні електросамокати та велосипеди

Кияни знов можуть скористатись послугами кількох фірм, що надають прокатні електросамокати та велосипеди. Про це на сайті КМДА розповів перший заступник голови міської адміністрації Микола Поворозник.

прокатні електросамокати та велосипеди. Світлина: IMDB (Південний парк)

За його словами, станом на сьогодні, у столиці працюють компанії Bike NOW, Bolt, а також veliki.ua, які займаються цією ланкою.

Поворозник наголосив, що він нещодавно звертався до фірм, що до війни надавали таки послуги, щоб вони відновили свою роботу, та повернули на столичні вулиці прокатні електросамокати та велосипеди. Згадані сервіси вже відкликнулись на цей заклик.

Відтепер мешканці міста, окрім громадського транспорту, можуть користуватись самокатами чи іншими засобами з прокату, що доволі зручно для деяких киян. До війни ці послуги викликали великий попит.

Микола Поворозник закликав громадян поважати учасників руху та пам’ятати про правила безпеки, а ще звертати увагу на сигнали тривоги, бо місто стало безпечнішим, але ризики повітряних атак існують.

Південний парк. Джерело: Comedy Central

Сервіси з прокату самокатів чи велосипедів дозволяють взяти такий транспорт на окремий час. Побачивши на вулиці фірмовий електросамокат, можна завантажити застосунок сервісу. Після цього залишається зчитати QR-код на конкретному транспорті, оплатити використання, і він розблокується. Тоді можна їхати.

Нагадаємо, що на Київському метро можна доїхати між станціями «Академмістечко» та «Театральна». Ми також раніше розповідали, що Віталій Кличко закликав киян, які виїхали, поки не повертатись до столиці.

А ви користуєтесь послугами прокату самокатів? Напишіть відповідь у коментарях під цією новиною на сайті Kashtan Media, або на Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору