Не треба повертатись у Київ. Віталій Кличко розповів чому

Київська міська військова адміністрація наголошує містянам, що поки не треба повертатись у Київ. Зараз це небезпечно, тому тим, хто поїхав зі столиці в інші області чи країни, планувати зворотній приїзд ще зарано.

КМВА наголосили, що околиці столиці зараз розміновують, а також триває розібрання завалів. Об’єкти інфраструктури пошкоджено, а через це рух до міста ускладнений. Зараз добиратись важко. Також є певні небезпеки. Бо чим більше людей у місті, тим для військових важче працювати.

У військовій адміністрації нагадали, що у Києві окупантом пошкоджено 183 будинка, 20 садиб, 26 дитячих садочків та 45 шкіл. Триває відновлення постачання комунальних послуг там, де вони були відсутні. Ще в області зараз діє посилена комендантська година.

Звернення Кличко

Звернувся до киян також мер столиці Віталій Кличко, який теж вкотре сказав, що не треба повертатись у Київ тим, хто його залишив. Зараз ще існує загроза обстрілів. Також, через повернення багатьох містян, на дорогах стає більше машин, що ускладнює рух. Водіям треба бути уважними.

Що стосується мешканців, які залишились у Києву — Кличко закликав бути обережними, слідкувати за сигналами тривоги, та дотримуватись комендантської години, яка діє у столиці щоденно з 21:00 до 6:00.

Не треба повертатись у Київ. Фото: Dima Pima

Київ поступово відновлює життєдіяльність. Відкривається бізнес. Комунальні працівники займаються прибиранням, на маршрути виходить більше транспорту. Нещодавно ми розповідали, що відновив роботу 114 автобус, а також почав ходити Борщагівський швидкісний трамвай №3.

Ми всі сподіваємося, що ворог полишив спроби захопити серце України – Київ. Але маємо бути готові й до інших сценаріїв. Тому продовжуємо обороняти столицю. Працювати. Допомагати тим, кому потрібна допомога і підтримка. Разом вистоїмо і переможемо! Слава нашим Збройним Силам! Слава Україні!

Віталій Кличко

Нагадаємо, що між Києвом та Черніговом відновили автомобільне сполучення, але у Чернігів також закликали поки не їхати, бо триває доставка гуманітарних вантажів та відновлення пошкоджених комунікацій.

Якщо ви користуєтесь Instagram — підпишиться на сторінку Kashtan Media, щоб першими бачити оновлення на сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору