У Києві знову курсує швидкісний трамвай №3

Відсьогодні у Києві відновлює свій рух “Борщагівський” швидкісний трамвай №3. Він буде курсувати як раніше, майже по всій лінії, між станціями “Ромена Ролана” та “Старовокзальної”. Про це розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

Трамваї Києва. Фото: Kashtan.Media

Нагадаємо, що з початку війни, муніципальний громадський транспорт столиці є безкоштовним. Швидкісний трамвай дозволить пасажирам проїхати від Борщагівки до центру, і навпаки. До вже працював №2, який сполучує Михайлівську та Микільську Борщагівку.

Трамваї Києва. Фото: Kashtan.Media

Поворозник також додав, що завтра почне курсувати трамвай №19, який буде сполучати площу Льва Толстого з Контрактовою площею. Також працюють за постійними схемами маршрути №8К, 2, 29К, 22К, 33А.

Трамваї Києва. Фото: Kashtan.Media

Ще сьогодні було повідомлено, що на Північному мості в обох напрямках відновили рух, а Південний відкритий для громадського транспорту. Також в КМДА заявили, що через Південний міст відновлять сполучення Київського метрополітену.

В цілому транспорт працює в обмеженому режимі, зі збільшеним інтервалом. В середньому це 30 хвилин. Дістатись можна з 8 ранку до 19 вечора.

Нагадаємо, що раніше ми також розповідали про роботу ЦНАПів Києва під час воєнного стану. Щоб не пропускати новини, підпишиться на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору