Як працюють ЦНАПи Києва під час воєнного стану

КМДА нагадали мешканцям столиці, як працюють ЦНАПи Києва у період воєнного стану. Центри надання адміністративних послуг зараз здійснюють доволі обмежений перелік послуг для громадян.

ЦНАП у Києві. Фото: КМДА

Працюють тільки у будні, з понеділка по п’ятницю, за графіком 10:00 – 16:00. Оскільки все ще діє воєнний стан, роботу відновили не всі суб’єкти, а доступ до деяких інформаційних ресурсів обмежено.

За можливості, планується поступово розширювати можливості для отримання послуг, однак, станом на зараз, доступна лише частина.

Повідомляється, що реєстрація шлюбу та народження здійснюється лише в органах ДРАЦС. Також можна відновити свої документи, або дитини.

Наголошується, що зараз реєстрацію нерухомості припинено, тому купівля-продаж поки що неможливі. Реєстрація фізичних, юридичних осіб чи фондів здійснюється через “Дію”.

Обміняти водійське посвідчення можна у Дарницькому ЦНАПі, по вул. Олійника, 21. Також це роблять у сервісних центрах на Усенка, 8 та Гринченка, 18. Однак документи з вичерпаним строком дії автоматично продовжено.

ЦНАП у Києві. Фото: КМДА

У застосунку “Дія” також доступний єДокумент, який під час війни посвідчує особу. Припинено, зокрема, реєстрацію місця проживання чи зняття з неї.

У ЦНАПах можна продовжити дію паспортів на 5 років, вклеїти фото. Можна також в окремих випадках звернутись до міграційної служби на Хмельницького, 10 та Драйзера, 22. Телефон: 0800308877.

Є можливість отримати готові документи, виготовлення яких було замовлено ще до введення воєнного стану. Також в зазначених ДМС.

Що стосується ЦНАП, то також там надають таки послуги:

Перелік послуг ЦНАПів. Джерело: КМДА

Посилання для внутрішньо переміщених осіб зі скріншоту. Можна звернутись на гарячу лінію центрів, за телефонами +380442026038, +380442026039.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, де зараз можна зробити вакцинацію від коронавірусу. Підпишиться телеграм-канал Kashtan.Media.

1 думки про “Як працюють ЦНАПи Києва під час воєнного стану”

  1. У ЦНАПах можна продовжити дію паспортів на 5 років, вклеїти фото. Можна також в окремих випадках звернутись до міграційної служби на Хмельницького, 10 та Драйзера, 22. Телефон: 0800308877.- номер неверный. ДМС Львовской области

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору