Статистика ворожих втрат: вбито вже 18,000 російських загарбників

З початку повномасштабної війни в Україні, з 24 лютого по 3 квітня 2022 року, вже 18,000 російських військових стали “двохсотими”. Ще багато поранених. Така статистика ворожих втрат сьогодні була оприлюднена в Міністерстві оборони України.

Втрати ворога. Джерело: Міністерство оборони України

Повідомляється, що окрім особового складу, росіяни втратили чимало техніки. Це приблизно 644 танка, 1830 бойових броньованих машин, 105 одиниць РСЗВ та 325 артилерійських систем. На рахунку також 54 одиниці засобів ППО.

Збито 143 російських літака та 134 гелікоптера. В статистику ворожих втрат потрапило 1249 одиниць автомобільної техніки, 7 кораблів та катерів, 89 БПЛА та 76 цистерн з ПММ. Ворогом втрачено 24 одиниці спеціальної техніки та 4 пускові установки.

В Міністерстві оборони уточнюють, що ці дані орієнтовні, оскільки точний підрахунок ускладнений. Щодня статистика ворожих втрат оновлюється.

Втрати ворога. Джерело: Міністерство оборони України

В цієї війні російська армія несе катастрофічні втрати. За 38 днів вони мають вже значно більше загиблих, ніж за кілька років в двох чеченських війнах, і навіть більше, ніж радянська армія втратила в Афганістані. Щодня число загиблих ворогів тільки зростає.

Втрати ворога. Джерело: Міністерство оборони України

Нагадаємо, що російських окупантів на Херсонщині до смерті покусали бджоли. Також гуси збили винищувач. Підпишиться на Kashtan.Media у телеграм.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору