Знищені міста та вбиті люди: наслідки російської окупації в Бучі та Гостомелі

Збройним Силам України вдалось звільнити Київську область від загарбників. Зокрема, були звільнені міста Ірпінь, Буча та Гостомель, де нещодавно йшли бої, а також творили безлад російські орки. Більше місяця в Гостомелі знаходилась російська армія.

Увага! В матеріалі показані фото та відео з чутливим вмістом. Зокрема вбиті люди. Будьте обережні, перш ніж продовжувати.

Відомий український журналіст, автор програми “Світ Навиворіт” Дмитро Комаров побував в Бучі та Гостомелі після звільнення цих міст від російських окупантів. Він частково показав наслідки, які спричинила російська агресія в цих населених пунктах неподалік від Києва.

Після звільнення цих міст стало відомо, що росіяни займались там жорстокими вбивствами мешканців, знущанням, ґвалтуванням, катуванням. Знущались окупанти не тільки з живих людей, а навіть після смерті. Наприклад, вони їздили на танках по оголених тілах вбитих жінок.

Наслідки російської агресії в Бучі. Фото: Reuters

Сумні кадри наслідків цього вразили увесь світ. В містах, де була окупація, знайшли сотні тіл вбитих мирних мешканців. Цей акт геноциду вже прозвали “Бучанською різаниною”.

Наслідки російської агресії в Бучі. Фото: Reuters

Також російські окупанти пограбували більшість квартир. Комаров показав, що залишилось від них у ЖК “Покровський”. Там загарбники вибили двері у квартирах, навели безлад, вбили багато людей, зловживали спиртними напоями тощо.

На відео можна помітити багато трупів на вулицях. Також російські орки залишили багато мін. Зокрема, заміновані деякі вхідні двері, подвір’я, та інше.

Наслідки російської агресії в Бучі. Фото: Reuters

Нагадаємо, що за час повномасштабної війни загинуло вже 18000 окупантів. Підпишиться на нашу Facebook-сторінку, щоб не пропускати важливі новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору