Психологічна допомога: київські фахівці готові анонімно та безкоштовно підтримати

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, повідомила на своєї сторінці у Facebook про можливість безкоштовно та анонімно отримати моральну підтримку. Психологічна допомога надається київськими фахівцями.

Після російської окупації, в містах залишились не тільки знищені будівлі та вбити люди. Мешканці, які залишились живими, отримали серйозні психологічні травми від дій окупантів, тому потребують підтримки. Особливо це стосується жінок, постраждалих від сексуального насильства з боку російських загарбників.

Багато людей також стали свідками російських злочинів. Вбивств, мародерства, зґвалтувань, катувань. Психологи Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству можуть надати допомогу тим, хто потребує підтримки.

психологічна допомога. Джерело: Марина Хонда

Повідомляється, що працює Служба “Телефону довіри”, на якої людей готові вислухати та підтримати професійні психологи. Зараз важливо звертатись за допомогою, не боятись та не соромитись.

Наголошується, що всі дзвінкі є анонімними, а допомога надається безкоштовно. Зателефонувати можна цілодобово, за номером +380442721500 з мобільного, а також на короткий номер 15-00 зі стаціонарного.

Нагадаємо, що в містах Київщини під час окупації російські загарбники творили жахливі речі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору