У Київській області все ще діє заборона на продаж алкоголю

Ми раніше розповідали, що у Києві з 1 квітня була скасована заборона на продаж алкоголю. Магазини столиці дійсно відкрили полиці зі спиртними напоями. Однак торгувати алкоголем у Київській області ще не дозволяли.

Алкоголь на Київщині. Фото: Kashtan.Media

Автори Kashtan.Media побували в одному з крупних приміських магазинів, де алкогольний відділ досі закритий від покупців. Також тут можна побачити написи про те, що продаж алкогольних напоїв заборонено.

Алкоголь на Київщині. Фото: Kashtan.Media

Натомість, на території столиці торгівля спиртним відновилась з першого ж дня. Товарообіг спиртовмісної продукції у Києві доволі великий. Однак є певне обмеження — продаж здійснюється тільки з 11 ранку до 16 дня.

Але на відміну від деяких інших областей, у Києві немає обмеження на види напоїв. Купити можна не тільки пиво чи вино, а навіть міцне — горілку, віскі, тощо.

Коли ж буде скасована заборона на продаж алкоголю на Київщині — інформації поки немає. Але ми обов’язково повідомимо читачів, як тільки місцева влада прийме рішення.

UPD: З 1 травня на Київщині частково відновили продаж алкогольної продукції.

Нагадаємо, що коронавірус досі є небезпекою, тому краще від нього щепитись. Адреси пунктів вакцинації ми публікували раніше. Підпишиться на нашу Facebook-сторінку, щоб першими бачити нові матеріали сайту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору