Алкоголь у Київській області. Kashtan Media

У Київській області знов продають алкоголь

У Київській області відсьогодні частково відновили продаж алкогольної продукції. Про це повідомляє Kashtan Media, автори якого побували в одному з продуктових магазинів Київщини.

Ще на початку війни, в багатьох регіонах України, зокрема у Києві та області, на рівні місцевої влади прийняли рішення про заборону на продаж алкогольних напоїв. У столиці воно діяло до 1 квітня 2022 року. Раніше ми повідомляли про скасування заборони. У столиці алкоголь з’явився.

Продаж алкоголю у Київській області. Фото: Kashtan Media

Однак, магазинів у Київській області це скасування тоді не стосувалось, а заборона продовжувала діяти до останнього. Полиці супермаркетів з алкогольною продукцією були перекрити, а відповідні магазини, які орієнтувались на лікеро-горілчану продукцію, взагалі не працювали.

Але сьогодні, 1 травня, продаж був частково відновлений. Зокрема, алкоголь знов продають в одному з населених пунктів поруч зі столицею. Але деякі обмеження продовжують зберігатись, як і у Києві.

Дозволено купувати будь-які види спиртного, як слабоалкогольні, як пиво, так і більш спиртовмісні, як вино, вермути, горілка, віскі, та інші напої. Але час продажу обмежений.

Алкоголь у Київській області. Фото: Kashtan Media

Продаж проводиться лише вдень, з 10:00 ранку до 16:00. До чи після цього часу полиці знов перекрити, а касові апарати блокуються на відповідну продукцію. Також купівля спиртовмісної продукції дозволена лише особам, що досягли 18-річного віку.

Важливо! Ми не рекламуємо та не заохочуємо споживання алкоголю, бо це може шкодити здоров’ю. Матеріал несе виключно інформаційний характер.

Читайте також про приїзд Анджеліни Джолі до України, та підпишиться на наш Facebook. Kashtan Media продовжує публікувати цікаві та актуальні новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору