Буде знайдено кожного: стало відомо, хто вбивав людей у Бучі

Весь світ перебуває у жаху від того, які звірства творили російські загарбники в окупованих містах Київщини. Раніше вже публікувались кадри наслідків цих злочинів. Це вбивства, катування, ґвалтування та інші знущання над цивільним населенням. Але злочинців буде знайдено і покарано, бо вже відомо, хто вбивав людей у Бучі.

Те, що відбувалось в містах Київській області під час окупації вже прозвали “Бучанською різаниною”. Вбито щонайменше 400 мирних мешканців. При цьому російська влада цинічно бреше та заперечує злочини.

Вже вчора, в інтернеті почали з’являтись деякі фотографії тих російських військових, які знаходились у Бучі. Зокрема це військова частина 51460 з хабаровського краю рф.

Олексій Арестович, радник голови Офісу Президента України, оприлюднив список частин та підрозділів, які робили жорстокі воєнні злочини в містах Ірпінь, Буча та Гостомель:

Також Головне управління розвідки оприлюднило список особового складу 64 окремої мотострілкової бригади 35 ОА ВВО — воєнних злочинців, які безпосередньо брали в цьому участь. Цей поіменний список виглядає так:

В ГУР МО України наголошують, що всі воєнні злочинці обов’язково відповідатимуть перед судом. Ті, хто вбивав людей у Бучі, будуть за це покарані.

Нагадаємо, що постраждалі від російської агресії можуть отримати анонімну та безкоштовну психологічну допомогу. Підпишиться на Kashtan.Media у Facebook, щоб завжди першими читати важливі новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору