Поліцейські затримали в Україні вже 559 диверсантів

Ігор Клименко, голова Національної поліції України розповів, що з 24 лютого по ранок 4 квітня 2022 року, поліцейські викрили вже 559 осіб, які займались диверсійною діяльністю на території держави.

Наголошується, що 53 особи було затримано тільки впродовж 1-3 квітня. Вони допомагали російським окупантам, збираючи інформацію.

Наприклад, у Харківській області 6 осіб збирали дані щодо позицій ЗСУ, та закликали захопити державну владу. На Кіровоградщині поліцейські затримали трьох місцевих, у яких знайшли скріншоти перерахування грошей з російських банків.

У Чернігівській області також був затриманий громадянин росії, який, ймовірно, корегував обстріли. Також двох місцевих затримали у Київській області. Вони повідомили ворогу дані волонтерів та українських захисників.

Дані щодо диверсантів. Джерело: Національна Поліція України

Усіх затриманих передано до СБУ, де на них чекають подальші перевірки. Всього ж з початку повномасштабної війни поліцейські спіймали 559 диверсантів.

Раніше повідомлялось, що більшість членів ворожих диверсійно-розвідувальних груп було затримано ще в перші дні війни, завдяки злагодженій та професійній роботі українських правоохоронців. Тому великих груп диверсантів ворога вже немає, однак окремих осіб продовжують ловити.

Нагадаємо, що українська розвідка оприлюднила імена російських воєнних злочинців, причетних до вбивств у Бучі. Підпишиться на нашу Facebook-сторінку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору