114 автобус у Києві повернувся на свій маршрут

114 автобус у Києві знову курсує за своїм маршрутом після відновлення його роботи. Про це вранці розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА. Муніципальний транспорт Києва поступово збільшує присутність на столичних дорогах.

114 автобус у Києві. Фото: Kyivstreets

Маршрут №114 користується чималою популярністю серед киян. Цей автобус їздить між житловим масивом Троєщина та центральною частиною міста, з’єднуючи два берега Дніпра. Кінцеві зупинки 114-го — Милославська з одного боку та Залізничний вокзал з іншого.

Зокрема, 114 автобус їде бульваром Тараса Шевченко, вулицею Хрещатик, Подолом та Рибальським півостровом. Між берегами він їде Північним мостом, який тільки нещодавно був знову відкритий для проїзду транспортом. Вочевидь, відновлення маршруту пов’язане з цим.

Північний міст. Джерело: Вікіпедія

Серед троєщинських маршрутів також відновлює роботу тролейбусний №50, однак працюватиме він за тимчасовою схемою, яка передбачає рух між Милославською вулицею та Дарницькою площею.

Міський транспорт курсує з 8:00 ранку до 19:00 вечора. А приблизний час очікування становить 30 хвилин. Що стосується Київського метрополітену — він починає о 7:30, однак інтервал руху більший — орієнтовно година. У КМДА також представили подробиці роботи інших маршрутів:

Робота транспорту Києва. Джерело: КМДА

Нагадаємо, що раніше ми вже розповідали про відновлення роботи швидкісного трамвая №3, який сполучає Борщагівку з центром Києва. Окрім цього, почав їздити трамвай №19. Щоб знати про інші важливі новини — підпишиться на Kashtan.Media у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору