Київ-Чернігів: сполучення відновлено, але повертатись зарано

Між столицею та містом Чернігів відновили транспортне сполучення. Про це повідомив голова обласної адміністрації В’ячеслав Чаус, говорячи про рух гуманітарних вантажів у напрямку Київ-Чернігів.

Траса “Київ-Чернігів” (зараз не працює). Фото: Kashtan.Media

Підкреслюється, що проїзд організований не повноцінним шляхом, як київська траса, а старим, через Гончарівське. Тому в перші дні краще не створювати затори, бо можливі затримки та черги на дорозі, а це завадить доставці важливої допомоги. Рух здійснюється в обох напрямках.

Сьогодні Чаус також випустив звернення, в якому закликав жителів Чернігова зачекати із поверненням. Багато людей хоче додому, вже створився трафік, поступають звернення на повернення, але поки що їхати в місто не треба.

В Чернігові зараз є проблема з комунікаціями міста. Вони знищені на багатьох ділянках. Тому чим менше зараз місто буде споживати ресурсі — тим швидше його вдасться відновити. Коли комунікації будуть відновлені і буде можливість повернутись — про це обов’язково буде сказано.

Відповідні служби намагаються зробити ремонт якнайшвидше, наскільки це можливо. Вже потім почнеться відбудова.

Зруйнований міст до Чернігова. Скріншот з відео “Суспільне Новини”

Нагадаємо, що чернігівський міст через Десну, який сполучав місто зі столицею, був підірваний окупантами, тому проїзд звичним шляхом Київ-Чернігів зараз неможливий.

До речі, мер Києва Віталій Кличко теж наголошував, що радить бажаючим повернутись у столицю з інших регіонів почекати принаймні кілька днів, бо навколо можуть знаходитись міни, а у Київській області запроваджували посилену комендантську годину.

Читайте також про звільнення колишнього Ріпкинського району Чернігівщини від окупантів, та підпишиться на нас у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору