Бібліотеки у Києві частково відновили роботу

Бібліотеки у Києві знов починають працювати. А саме 50 бібліотечних закладів у 10 районах міста. Про це розповів Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА.

Інфраструктура столиці поступово відновлює функціювання, пристосовуючись до реалій та небезпек. Бібліотеки теж враховують існуючі загрози, тому поки що працюють лише на видачу-здачу книжок. Деякі функції перейшли в онлайн-режим. На сайтах закладів поширюється важлива інформація.

Книги. Фото: Nick Fewings

Мондриївський наголосив, що бібліотечні працівники показали приклад згуртованості у відновленні роботи. Це може надихнути інші заклади культури.

На сайті Київської міської державної адміністрації оприлюднили список бібліотек, в яких діють абонементи на обмін та видачу літератури:

Адреси та графік роботи. Джерело: КМДА
Адреси та графік роботи. Джерело: КМДА

Враховуючи воєнний час підкреслюється, що бібліотеки у Києві можуть вносити зміни до графіків роботи, про які додатково будуть попереджати.

Книги. Фото: Henry Be

Нагадаємо, що Київ поступово починає повертатись у звичне життя. Відкривається бізнес. Важливою частиною відновлення інфраструктури є також робота транспорту, яка щоденно покращується. Наприклад, сьогодні знов запустили 114 автобус. Також почав ходити швидкісний трамвай №3.

Кияни вже помічають, що в різних районах столиці з’являються комерційні маршрутні такси, які тривалий час взагалі не працювали. Зараз людей у Києві ставиться більше, багато хто знов повертається, хоча мер Віталій Кличко закликав почекати.

Нагадаємо, що у Kashtan.Media є сторінка на Facebook, де оперативно публікуються всі новини, що з’являються на сайті. Підпишиться, щоб не пропустити цікавих матеріалів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору