Одну з київських стін прикрасив патріотичний мурал

Відомий український вуличний художник Олександр Корбан продемонстрував нову свою роботу. В районі Оболоні у Києві, він створив патріотичний мурал, фото якого опублікував на Facebook.

У своєму дописі художник підкреслив, що в нього немає слів від того, скільки людей, дітей загинуло за ці дні війни, скільки душ скалічено. Але завдяки зусиллям військових ЗСУ, представників тероборони, волонтерів та інших українців, що об’єднались, ворог стримується.

Художник також звернувся до своїх знайомих та суспільства по допомогу для купівлі необхідного для переселенців. Він також сказав, що мурал створив кілька днів тому, в той час, коли тривало звільнення Київщини.

Картина у Києві. Фото: Sasha Orban

Новий мурал нанесений на стіну, яка частково зруйнована. На цілій частині художник намалював український синьо-жовтий прапор, а також руки українського військового з голкою та ниткою. Він зашиває прапор, який намагались розірвати.

Картина у Києві. Фото: Sasha Orban

Додамо, що Олександр Корбан родом з Донбасу. Це відомий автор багатьох муралів по всій Україні. Свої роботи він робив у Маріуполі, Миколаєві, Запоріжжі, та навіть за кордоном. Багато його картин вже добре знайомі киянам.

Наприклад, до його робот належить дівчинка з пташкою. Ця картина також виконана у кольорах українського прапору. Ще він намалював на будинках танцюристів, і не тільки.

Нагадаємо, що у Києві почали частково працювати бібліотеки. Які саме — ми розповідали. Щоб не пропускати цікаві матеріали — підпишиться на Kashtan.Media у Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору