«Театральна» – «Академмістечко»: Київський метрополітен продовжив рух поїздів

Прес-служба комунального підприємства «Київський метрополітен» повідомляє, що відсьогодні рух поїздів у столичній підземці продовжено. Пасажири можуть дістатись між станціями «Театральна» та «Академмістечко».

Оголошення про відновлення руху. Джерело: Київський метрополітен

Це ще не повне відновлення гілці, але до цього обмеження були ще більшими, бо поїзди від «Театральної» ходили лише до станції «Берестейська», а до цього — до «Шулявської».

Відтепер на «червоній», Святошинсько-Броварській лінії, вони курсують від ст. «Академмістечко» до ст. «Театральна». Також працює перехід на «Золоті Ворота». Ділянка від «Хрещатику» до «Лісової» не працює.

“Берестейська”. Джерело: Київський метрополітен

UPD: станція метро «Берестейська», на якої до цього поїзди ходили без зупинок, також відновила повноцінну роботу в режимі перевезень.

Київське метро. Фото: Kashtan.Media

Що стосується інших ліній, «синя», Оболонсько-Теремківська, працює від «Героїв Дніпра» до «Теремків», не зупиняючись на «Майдані Незалежності».

«Зелена», Сирецько-Печерська гілка теж працює повністю, від ст. м. «Сирець» станції «Червоний хутір». Але треба здійснити пересадку на човниковий рейс на станції «Видубичі», щоб переїхати через Дніпро. Також немає зупинки на «Кловської».

КП «Київський метрополітен» зауважує, що приблизний інтервал, з яким приходять поїзди — 1 година. Тому пасажирам доведеться почекати. Графік роботи — від 7:30 ранку до 19:00 вечора. Але він може змінюватись у залежності від ситуації.

До речі, поїздки муніципальним транспортом Києва зараз є безкоштовними. Включно з метро, автобусами та трамваями.

Нагадаємо, що у столиці також почав працювати швидкісний трамвай №3, який забезпечує сполучення між житловим масивом Борщагівка та центральним районом Залізничного вокзалу.

Читайте також про відновлення на маршруті 114 автобусу, що курсує між центром та Троєщиною. А щоб не пропустити іншу важливу інформацію — заходьте та підписуйтесь на нашу Facebook-сторінку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору