Вибухи в Києві: що сталось та чому не треба лякатись

Сьогодні, 9 квітня, в багатьох районах чутно вибухи в Києві. Деякі громадяни не розуміють, що відбувається, та навіть вважають це за поновлення бойових дій. Але у військовій адміністрації пояснили, що все під контролем.

На сайті КМДА є інформація щодо робот над розмінуванням у передмісті, а також у деяких місцях столиці. Аварійно-відновлювальні заходи, зокрема, включають знешкодження мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Відступаючи з Київщини, окупанти замінували багато вулиць та домівок. Саме тому мешканцям ряду міст рекомендовано зачекати з поверненням. Спочатку треба подбати про безпеку. Наприклад, замінованими є окремі помешкання, предмети та вулиці у Гостомелі, Бучі, Ірпені та інших західних містах.

Розмінування. Фото: ДСНС

У військової адміністрації також сказали, що у зв’язку з поновленням роботи бізнесу та збільшенням машин на дорозі, проїжджа смуга у місцях, де є блокпости, буде розширена. Однак самі блокпости, задля безпеки, залишаються.

У КМВА запевняють, що ворог вже не зможе підійти настільки близько до столиці, однак небезпека ще існує, а війна продовжується, тому на підступах до Києва бойова готовність.

Вибухи в Києві. Фото: ДСНС

Отже, вибухи в Києві сьогодні — це контрольоване розмінування, яке забезпечується для подальшої можливості повернення громадян у населені пункти, які все ще є небезпечними. Однак мешканцям не варто лякатись цих вибухів.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко закликав киян, що виїхали зі столиці, поки не повертатись. Це, зокрема, пов’язане саме з мінуванням у Київській області, а також з комендантською годиною, яка там триває у посиленому режимі.

Також є фактор стрімкого повернення, що дає навантаження на столичні дороги, а також траси, що ведуть у Київ. Можливість обстрілів все ще залишається, тому з поїздкою до столиці краще почекати ще деякий час.

Щоб читати свіжі та важливі новини швидше — зайдіть та підпишиться на Facebook-сторінку та telegram-канал Kashtan Media. Всі матеріали сайту оперативно публікуються там.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору