Швидкісний трамвай №1 у Києві відновив маршрут

Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, повідомив, що швидкісний трамвай №1 у Києві відновив свій рух з 19 квітня. Також почав працювати трамвай №5.

1-й трамвай курсує між Михайлівською Борщагівкою та центром міста, станцією «Старовокзальна». Причому ходити він буде достатньо часто для воєнного часу — раз на 12 хвилин.

Борщагівка. Фото: Kashtan Media

5-й маршрут здійснює рух лівим берегом, між вулицею Сержа Лифаря, та станцією «Троєщина-2». Окрема ділянка цієї гілці теж швидкісна. Цей трамвай буде ходити трохи з більшим інтервалом — раз на 20 хвилин.

До цього ми вже розповідали, що свою роботу відновив швидкісний трамвай №3, який з’єднує згадану станцію «Старовокзальна» з Микільською Борщагівкою. До речі, між обома Борщагівками також ходить трамвайний маршрут №2, який не є швидкісним.

Трамвай №1. Фото: Kashtan Media

Графік роботи громадського транспорту теж продовжує змінюватись, оскільки комендантська година вже не така сувора, як раніше, час курсування муніципальних маршрутів продовжено. Наприклад, Київський метрополітен працює на перевезення з 6:30 ранку до 20:00 вечора, а наземні види транспорту — з 7 ранку до 21 вечора.

Міська влада також раніше розповіла, що зараз, в умовах масового повернення мешканців до Києва, головною проблемою є громадський транспорт. На початку повномасштабної війни інтервал руху та маршрути були сильно скорочені, але оскільки зараз людей багато, вже більше двох мільйонів — є питання щодо побільшення автобусів та трамваїв на вулицях столиці.

Трамвай №2. Фото: Kashtan Media

Із самого початку введення воєнного стану, громадський транспорт столиці став безкоштовним. Але це не стосується міської електрички, вартість проїзду на якої становить 15 гривень.

Нагадаємо, що киянам, які повернулись у місто надали корисні поради. Але Віталій Кличко закликає поки не їхати у Київ. Бо існує небезпека обстрілів, на в’їздах до столиці затори, а окремі населені пункти все ще заміновані.

Читайте також, чого не можна робити під час війни, та підписуйтесь на наш Facebook, де завжди публікуються всі новини, аналітичні матеріали та інші оновлення сайту Kashtan Media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору