«Академмістечко» – «Лісова»: Київське метро майже повністю відновлює роботу

Київське метро значно покращує свою роботу. Від 21 квітня, Святошинсько-Броварська, «червона» гілка, працюватиме на перевезення між станціями «Лісова» та «Академмістечко», тобто повністю. Про це розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

Але певне обмеження залишиться. На станції «Хрещатик» поїзди будуть проходити без зупинки. При цьому пересадочний вузол на цієї станції працювати не буде. На інших лініях, зупинка не здійснюється на станціях «Кловська» та «Майдан Незалежності».

До цього, ділянка між «Арсенальною» та «Лісовою» не працювала взагалі. Особливо це стосувалось наземних станцій, від «Лісової» до ст. м. «Дніпро». Тепер буде проїзд між правим та лівим берегами. Не рахуючи згадані станції без зупинок, столичний метрополітен працює повністю.

Скріншот з сайту КМДА

Інтервал руху також зменшено. Поїзди курсуватимуть значно частіше, це приблизно 10-15 хвилин. Проїзд громадським транспортом залишається безкоштовним, окрім міської електрички.

Також у КМДА розповіли, що свій рух відновлює трамвайний маршрут №16, а також тролейбусні маршрути №40 та №37. Оскільки людей у Києві побільшує, транспорту з кожним днем також стає більше. Відновлюються маршрути автобусів, трамваїв, зменшується інтервал. Також виходять на рейси комерційні маршрутки, але вони платні, на відміну від муніципального транспорту.

Швидкісний трамвай. Фото: Kashtan Media

Нагадаємо, що раніше свій маршрут відновив швидкісний трамвай №1, який курсує між Михайлівською Борщагівкою та Центральним вокзалом. А ще до цього, на рейс вийшов швидкісний трамвай №3 з Микілької Борщагівки. Відтак, Борщагівська лінія працює повністю. Починає частково працювати Троєщинська трамвайна гілка.

Підпишиться на наш Facebook, щоб не пропускати новини, аналітику та історичні матеріали сайту Kashtan Media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору