Нерухомість у Львові: скільки коштує оренда та купівля квартир

Незадовго до початку повномасштабної війни, а також одразу після російського вторгнення, нерухомість у Львові рекордно зросла у ціні. Оренда доходила до тисяч доларів. Однак зараз ситуація трохи змінилась. Автори сайту kashtan.media вирішили подивитись пропозиції та розповісти, за скільки зараз можна купити або орендувати квартиру в місті.

Продаж квартир у Львові

Ціни на вторинному ринку однокімнатних помешкань у середньому починаються від $1000 за м². Є більш доступні пропозиції, по $700-800, в залежності від району та стану. В районі Пасіки деякі квартири пропонуються по 28-30 тисяч доларів.

За 29,000 є варіанти на вул. Кульпарківська, Городоцька, Дністровська, і не тільки. У більш дорожчому сегменті ціни ближчі до $1500-2000 за метр. Це $40-70 тисяч за квартиру. Деякі коштують значно дорожче, виходячи за рівень $100,000.

Двокімнатні реально знайти до тисячі за квадрат. У середньому по $900. В цілому бюджетні варіанти коштують до 40 тисяч, що не сильно відрізняється від однокімнатних.

До речі, традиційно, чим більша квадратура, тим менша вартість метру. В такому бюджеті навіть пропонуються деякі трикімнатні. Однак знаходяться вони в основному далеко від центру. Більш широкий вибір у сегменті дорожче $50000.

Нерухомість у Львові: актуальні ціни на оренду

Пропозицій довгострокової оренди у Львові безліч. Стартує ціна у середньому від 4500 гривень за місяць. Є навіть дешевші, але мало, та не з кращим станом. Деякі здають від 6000. Можна зустріти оголошення від власників. Набагато більше пропозицій за 6500-8000.

Але в основному, акуратні квартири з ремонтом намагаються здати за 10-15 тис. грн. Таких варіантів більше інших. Цікаво, що деякі 2 та 3-кімнатні здають іноді навіть дешевше 1-кімнатних. Вочевидь це пов’язане з комунальними послугами.

Враховуючи доволі велику кількість оголошень та більш-менш лояльні ціни, можна стверджувати, що зараз такого ажіотажу, як на початку вторгнення вже немає. У Львові можна як орендувати, так і купити квартиру.

Читайте також матеріал про первинний ринок нерухомості у Києві. Більше цікавого шукайте у нас на Facebook. За бажанням ви можете підтримати сайт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору