Новини

Рінат Ахметов припиняє медійну діяльність через закон про олігархів

Відомий український бізнесмен Рінат Ахметов оголосив про вихід інвестиційної компанії SCM, якою він володіє, з медійного ринку. За словами Ахметова та менеджерів його проекту, це пов’язано із законом про олігархів. Продукти “Медіа Групи Україна” (МГУ) припиняють свою діяльність з 12 липня.

Якщо зараз зайти на популярний сайт новин “Сьогодні”, то замість звичних заголовків та інформаційних матеріалів можна побачити тільки заяву Ахметова про те, що SCM виходить з медійного бізнесу.

Сторінка сайту “Сьогодні”

Там повідомляється, що для бізнесмена це стало вимушеним рішенням. “Медіа Група Україна” на користь держави відмовляється всіх ліцензій на телевізійну, ефірну та супутникову трансляцію, а також на друковані медіа в Україні. Ахметов підкреслив, що діяльність онлайн-медіа також буде припинена.

Бізнесмен підкреслив, що рішення пов’язане з тим, що чинності набирає закон про надмірний вплив осіб, маючих політичну вагу (закон про олігархів). Сам Ахметов підкреслює, що він найбільший приватний інвестор, який не є олігархом. Стан війни, а також шестимісячний строк, який передбачається для продажу медіаактивів не дає можливості продати компанію.

Зображення: Україна 24

Рінат Ахметов подякував журналістам, які протягом більше 20 років створювали медіахолдинг зі свободою слова та професіоналізмом. Команда групи складається з 4,000 журналістів та співробітників.

До Медіа Групи входять зокрема телеканали “Україна”, “Україна 24”, “Футбол”, сайти “Сьогодні”, а також модний журнал VOGUE UA.

Нагадаємо, що Олексій Арестович прокоментував можливість застосування ядерної зброї з боку росії. Більше актуальних новин від kashtan.media шукайте на facebook-сторінці нашого сайту.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *