В росії ця тема дискутується: Арестович про можливість ядерного удару по Україні, – ВІДЕО

В ході обговорення ситуації на каналі “Фейгин Live”, перший заступник голови Офісу Президента Олексій Арестович розповів, чи можливий ядерний удар по Україні з боку російських агресорів. За його словами — вони цього робити не стануть, бо такий крок має занадто великі наслідки.

Зокрема Арестович наголосив на реакції західних країн, на небезпеці для РФ, а також на тому, що прагнення захопити території з боку росії суперечить таким діям.

Удар у відповідь

Фото: Zahid.net

Американські та європейські спецслужби знають про стратегічні сили стримування, які привела до підвищеної бойовій готовності РФ. Це говорить про те, що вони побачать, якщо росія серйозно готує удар. А коли ракета виходить з шахти, літак злетів чи підводний човен поплив — незрозуміло, куди вони бити збираються. На неї не написано, що вона хоче вдарити саме по Україні.

Західні країни сприйматимуть це як загрозу в першу чергу для себе. Обираючи, між потенційним знищенням своїх міст та ударом у відповідь на попередження — зрозуміло, що вони оберуть виживання. І чим більше це буде схожим на правду — тим сильнішої буде відповідь. Вони це знать, тому лавров ще раз та ще раз наголошував, що вони не будуть застосовувати ядерну зброю.

Захоплення територій

Окупаційні російські війська в Україні. Фото: Zahid.net

Також Арестович наголосив, що пам’ять про ядерний удар не заживає. Вони ж хочуть володіти тою частиною України, яку захопили, і пам’ять про те, що “ми по вас били ядерним ударом, тепер вами правим” — така собі історія.

“Мишоловка” для росії та “жест доброї волі”

На питання ведучого, якщо росіяни діють як у “мишоловці”, за логікою “програти не можна, це кінець всьому”, Арестович також відповів, що це також виключено. Програти для росії — це якщо наші війська зайдуть на її територію, до червоній площі. А якщо деокупують наші території — вони знову скажуть, що це “жест доброї волі”.

Дискусія теми ядерного удару

Заступник голови ОП додав, що він бачить документи, які не бачать інші, і в росії дискутується тема ядерного удару. Їх керівництво це обговорює, але всі сходяться на тому, що це божевілля. Вони розуміють, що ні. Все що завгодно, тільки не це. Це квіток в один кінець. Для них власне.

Читайте також матеріал “Куди подівся коронавірус: четверта доза та нові спалахи“. Більше цікавих новин є на нашому Facebook. За бажанням ви можете підтримати сайт kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору