KyivPride 2021. Фото: kashtan.media

В Україні можуть легалізувати одностатеві шлюби

На сайті інтернет-представництва Президента України, 3 червня 2022 року була зареєстрована електронна петиція на підтримку легалізації одностатевих шлюбів. Вона набрала 28,5 тисяч голосів, та тепер має бути розглянута.

Петицію №22/144562-еп оприлюднила Анастасія Андріївна Совенко. В тексті наголошується, що людям однієї стані у створенні сім’ї необхідні такі самі права, як у традиційних пар, з офіційним підтверджуючим документом.

Київпрайд 2021. Фото: Kashtan Media

Трохи більше, ніж за місяць, петиція набрала голосів навіть більше 25,000 необхідних для розгляду. Зібрано було 28,592 підписи. Зараз збір завершено, а електронна петиція перебуває на розгляді.

KyivPride 2021. Фото: kashtan.media

Тепер, згідно з правилами, це питання розгляне Президент України. Однак підтримає він це чи ні — питання. Бо легалізацію одностатевих шлюбів схвалює суттєва меншість українців. Більшість до цього або відноситься негативно, або з байдужістю. Тим не менш, до війни у Києві регулярно проходив ЛГБТ-прайд.

ЛГБТ-прайд у Києві. Фото: kashtan.media

До речі, Президент може не схвалити ідею, як наприклад це було з петицією щодо скасування заборони виїзду для чоловіків, яка теж набрала необхідні голоси. А якщо питання буде схвалено — для легалізації, вочевидь, знадобяться додаткові процедури.

Прайд. Фото: Kashtan Media

А як ви ставитесь до того, щоб легалізувати одностатеві шлюби? Пишіть свою думку в коментарі.

Читайте також куди подівся коронавірус. Більше цікавих новин та інформаційних матеріалів від kashtan.media є на facebook-сторінці. За бажанням ви можете підтримати сайт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору