На станції метро “Академмістечко” у Києві відкрили обидва виходи

Станція метро “Академмістечко” у Києві тепер працює повноцінно. Зачинений раніше вихід в напрямку станції “Житомирська” тепер відкритий. Пасажири можуть заходити чи виходити зі станції з обох сторін платформи. Про це розповів Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

Відсьогодні запрацював вестибюль №1, що веде до проспекту Академіка Паладина в напрямку проспекту Перемоги. До цього сторона була зачинена, тому пасажирам потрібно було виходити в інший бік. Тепер станція переходить до повноцінного графіку роботи.

Фото: Depeche Mode

Поворозник також наголосив на тому, що в повному об’ємі працюють станції “Видубичі”, Дарниця та “Лісова”, а також пересадка на “Золоті Ворота” – “Театральна” та “Палац спорту” – “Площа Льва Толстого”. А от на станціях “Хрещатик”, “Дніпро”, “Майдан Незалежності” та “Гідропарк” поїзди їдуть без зупинок. Вони зачинені.

Інтервал руху зараз складає 8-10 хвилин у міжпікові години, та 4-5 хвилин у пікові. При цьому пасажиропотік суттєво зріс. За тиждень Київським метрополітеном користується по 3 мільйони людей.

Нагадаємо, що про станцію метро “Академмістечко” ми раніше розповідали детально. Як та коли вона була побудована, де знаходиться, як виглядає, і т.д. Цікаво, що це одна зі станцій з найбільшим пасажиропотоком, через розташування тут зупинок транспорту з прилеглих населених пунктів Київщини.

Читайте більше новин та матеріалів на Instagram-сторінці, та підтримайте сайт kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору