Замість мобілізації: росіяни створюють «добровольчі батальйони»

Інститут вивчення війни (ISW), в своєму новому звіті повідомляє, що росіяни, ймовірно, вирішили замінити мобілізацію створенням «добровольчих батальйонів», які збираються відправити в Україну.

В аналітичному звіті йдеться про те, що «суб’єктам федерації» було наказано сформувати батальйони з добровольчих сил, які будуть задіяні у війні проти України. Це стане альтернативою масової мобілізації росіян. Кожен регіон має створити свій підрозділ.

Регіональні чиновники при цьому будуть стимулювати добровольців грошовим забезпеченням, пропонуючи 6-місячний контракт з зарплатою 220-350 тисяч рублів (3700-6000 доларів). Також можлива надбавка у військовій службі до 200 тисяч рублів, або 3400 доларів.

Фото: 24 канал

Підтверджується це деякими російськими ЗМІ, які говорять про створення та розгортання подібних батальйонів у республіках Башкортостан, Чувашія, Чечня, Татарстан. Також їх формують у Курській, Нижегородській, Пермській, Оренбурзькій областях, Приморському краю, в місті Москва та підрозділи у Тюменській області.

Аналітиками допускається, що росіяни можуть до кінця літа сформувати батальйони приблизно з 34,000 військовими, із розрахунку створення батальйонів по 400 службовців. При цьому деякі регіони можуть зібрати кілька таких, а деякі взагалі не прийняти участь.

Скоріше за все, добровольці окупантів пройдуть місячний курс підготовки перед тим, як відправитись в Україну. Однак боєздатність при такому рівні підготовці аналітиками ставиться під сумнів.

Нагадаємо, що Олексій Арестович розповів, чи буде російська влада застосовувати ядерну зброю. Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі та підтримайте сайт kashtan.media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору