Канадський сквер у Києві. Фото: a D
Новини

У Києві зробили сквер на честь дружби з Канадою

В Шевченківському районі Києва, впродовж вулиці Костьольна, зеленій зоні було присвоєно назву “Канадський сквер”. Це зробили на честь дружби між Канадою та Україною. Ініціатором став мер столиці Віталій Кличко. Про це розповіли у прес-службі Київської міської ради.

Рішення було підтримано більшістю депутатів КМР 14 липня. За словами заступника Кличка Володимира Бондаренко, співробітництво між країнами укріплюється щодня. Він підкреслив, що ми вдячні канадським партнерам за дипломатичну підтримку, гуманітарну допомогу.

Фото: Київська міська рада

Зазначається, що цей сквер є облаштованою зеленою зоною, в якій щодня гуляють мешканці. Канада тільки нещодавно посилила санкції у відношенні російських агресорів, та активно підтримує Україну, займаючи стійку позицію.

Окрім цього, у багатьох українців є історичний зв’язок з Канадою, оскільки для них вона стала другим домом. Саме в Канаді проживає одна з найбільших та найактивніших українських диаспор. Тож “Канадський сквер” у Києві зробили не просто так.

Нагадаємо, що на станції метро “Академмістечко” у Києві відкрили обидва виходи. Читайте більше новин на facebook та замовляйте у нас рекламу.

Вам також може сподобатись...

1 коментар

  1. Дарія says:

    На фото парк перед школою #138 на Січових Стрільців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *