Новини

В Україні суттєво скоротили експорт яєць

Аграрний бізнес України майже вдвічі скоротив експорт харчових яєць. Це в першу чергу пов’язано з війною, яку розв’язав російський агресор. Через знищення деяких виробничих потужностей, а також через окупацію територій, зменшилось і виробництво. Такі дані наводить Союз птахівників України.

Раніше багато курячих яєць з України експортувалось в інші частини світу. Перші місця серед імпортерів продукції зайняли країни Європейського союзу, а також Сінгапур, Об’єднані Арабські Емірати та Ізраїль.

Фото: Nick Fewings

З початку цього року, експортовано в інші країни було 228 мільйонів яєць. Такий обсяг на 42% менший, ніж за цей самий період у минулому році. При цьому логістика суттєво подорожчала, а морські порти блокуються росіянами.

Ця ситуація негативно вплинула на фінансові показники імпортерів та виробників продукції. До речі, в українських магазинах курячі яйця також бували за меншими цінами, ніж зараз. Це одна з багатьох ланок сільського господарства, що в цьому році зазнають збитків через війну.

Нагадаємо, що у Києві з’явився “Канадський сквер” на честь дружби України та Канади. Більше корисних новин читайте на нашому telegram-каналі, та не забудьте підписатись.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *