Економія палива: киян закликали не користуватись автівками

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник звернувся до мешканців Києва від імені міської влади, із закликом не користуватись приватними автівками для пересування столицею. Особливо це стосується водіїв.

Головна причина такого заклику — недостатній обсяг палива. Зараз є велика потреба щодо забезпечення пальним військових. Великий обсяг йде на потреби армії, і це важливіше, ніж просто поїздки містян, які повернулись до столиці та кудись переміщуються містом.

Автозаправна станція. Фото: Jean Christophe Gougeon

Тих, кому потрібно кудись доїхати, Поворозник закликав користуватись громадським транспортом, з яким зараз вже немає проблем, бо на маршрутах багато автобусів, трамваїв, тролейбусних рейсів. Також працює Київське метро, швидкісні трамваї та Київська міська електричка, про яку ми нещодавно розповідали.

Повний перелік маршрутів наземного транспорту, які зараз, станом на 29 квітня, курсують у столиці з 7:00 до 21:00, виглядає наступним чином:

У цілому це 25 тролейбусних, 62 автобусних та 16 трамвайних маршрутів. Окрім муніципального, активно почав працювати комерційний транспорт, тобто маршрутки. Можна також скористуватись прокатними велосипедами чи самокатами.

Окремо Микола Поворозник вчергове звернувся до тих, хто ще не повернувся до Києва. Робити цього поки не треба. Краще залишитись у більш безпечних місцях, на заході країни чи за кордоном. Про це неодноразово наголошував Віталій Кличко.

Київ. Фото: Anatolii Nesterov

Повертатись завчасно, бо небезпека ще залишається. До того ж, масове повернення людей створює багато логістичних проблем, у тому числі для армії. Брак пального — один з таких прикладів.

Нагадаємо, що тим, хто вже повернувся до Києва, надали корисні поради щодо поведінки. Бо за час їх відсутності місто суттєво змінилось, разом зі звичками людей.

Раніше міською владою також наголошувалось, що паркування на вулицях міста зараз є безкоштовним. А якщо хтось намагається зібрати з водіїв гроші за стоянку в призначених для цього місцях — це шахраї.

Всі новини та матеріали, які з’являються на сайті Kashtan Media, швидко публікуються на нашому телеграм-каналі. Підпишиться, щоб бути в курсі подій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору