Міська електричка у Києві: актуальний маршрут та графік роботи

Міська електричка у Києві є одним з найбільш популярних видів громадського транспорту. Вона курсує майже по всім районам столиці, та дозволяє дістатись між берегами Дніпра. Автори Kashtan Media вирішили детальніше розповісти, як вона зараз працює.

Графік роботи

Станція. Фото: Укрзалізниця

Нещодавно, з метою покращення транспортного сполучення та для зручності пасажирів, графік роботи був змінений, а інтервал руху знижений. У пікові години це 30 хвилин.

Також було додано рейсів, які курсують зранку, а також ввечері. Завдяки такому графіку, деякі пасажири зможуть доїхати перед самим початком комендантської години, чи одразу після її завершення.

Перші рейси відправляються о 5:30 ранку, а останні з 19:30 до 21:13 вечора. Проїхати весь кільцевий маршрут можна за 110 хвилин. Більш детальний розклад виглядає так:

Схема маршруту

Київська електричка має кільцевий маршрут, який охоплює велику частину житлових масивів столиці. Електричкою можна дістатись навіть районів, в яких немає метрополітену. Багато людей користуються цим транспортом для здійснення пересадок.

Схема. Джерело: Укрзалізниця

Наприклад, можна дістатись з Троєщини до станції «Лівобережної». Переїхати з лівого берега на правий, та навпаки, доїхати з Оболоні до Святошина та Борщагівки, або дістатись Центрального вокзалу «Київ-Пасажирський» з будь-якої станції.

Схема маршруту від «Укрзалізниці», разом зі станціями, прикріплена вище. Рух поїздів здійснюється в обох напрямках.

Міська електричка у Києві: вартість проїзду

Квіток. Фото: Укрзалізниця

Більшість видів муніципального транспорту, включно з Київським метрополітеном та автобусами, зараз є безкоштовними. Але електрички це не стосується. Вартість проїзду — 15 гривень.

Оплатити можна безпосередньо у салоні. Але також є можливість придбати електронні квітки заздалегідь, в окремому чат-боті.

Салон електрички. Фото: Укрзалізниця

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про відновлення роботи Київського метро, а також про швидкісний трамвай, який теж нещодавно відновив свій рух. Тепер дістатись містом набагато легше.

Поїзд. Фото: Укрзалізниця

Щоб мати швидкий доступ до оновлень сайту, знати про важливі новини та першими читати цікаві матеріали — підпишиться на телеграм-канал Каштану. Там публікуються не тільки посилання на свіжі статті, а також цікаві прес-релізи, які стосуються Києва та України.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору