Ярмарки У Києві

У Києві завтра та на вихідних пройдуть ярмарки, – АДРЕСИ

У Департаменті промисловості та розвідку підприємства КМДА розповіли, що у Києві цього тижня майже кожен день проходять сільськогосподарські ярмарки. Зокрема, вони пройдуть на вихідних. А у цілому триватимуть від 27 квітня до 1 травня. Деякі пройшли ще 26 числа.

На цих сільськогосподарських ярмарках мешканці столиці зможуть придбати овочі борщового набору, картоплю, бакалію, а також інші продукти. На деякі товари ціни на ярмарках кращі. Також іноді можна побачити великий вибір продуктів.

Сільськогосподарські ярмарки пройдуть у кількох районах, за наступними адресами:

Нагадаємо, що ці ярмарки організуються майже на кожних вихідних, а часто навіть у будні дні. Це торгівельні майданчики з кількома палатками, які відвідує багато покупців. В основному зранку.

Ярмарки у Києві
Ярмарки у Києві. Фото: КМДА

Столичний бізнес стрімко відновлює свою роботи. Окрім регулярних ярмарків, у Києві знов відкриваються різні магазини, салони, заклади харчування, служби доставки. Починає краще ходити громадський транспорт. На вулицях знов з’явились прокатні електросамокати.  

Нещодавно ми також розповідали, що київські ЦНАПи відновили прийом документів для оформлення паспортів. Окрім цього, для громадян відкрився доступ до кількох інших адміністративних послуг.

Якщо ви хочете першими бачити важливі оновлення на сайті Kashtan Media та не пропускати новини столиці та країні — підпишиться на наш Facebook, де можна читати матеріали та обговорювати їх.

Читайте також про корисні поради для тих, хто повернувся у Київ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору