ЦНАПи Києва знов почали оформлювати паспорти

Дарницька районна адміністрація Києва повідомляє, що ЦНАПи у столиці з 25 квітня почали працювати за новим графіком, а також розширили список послуг, які можна отримати.

У повідомленні говориться, що київські ЦНАПи відтепер працюють з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю. Відкрито Центри надання адміністративних послуг в усіх 10 районах міста, за наступними адресами:

Адреси ЦНАПів, що працюють. Скріншот з документу

Наголошується, що у посиленому режимі працює Call-центр, тому інформацію щодо послуг можна отримати за телефонами гарячої лінії: 202-60-39, 202-60-38.

Детальну інформацію про послуги, які зараз можна отримати, дивиться в окремому документі за посиланням.

ЦНАП. Фото: Maksym P

Зокрема, тепер у ЦНАПах знову можна оформити та отримати паспорти громадян України, а також паспорти для виїзду за кордон. Можна замінити фото. В деяких ЦНАПах можна зареєструвати благодійну організацію, підприємство, отримати водійське посвідчення, архівну довідку, довідку про участь у приватизації, свідоцтва на право власності та інших посвідчень.

Дарницький ЦНАП. Фото: ЯрослаВ

Багато послуг все ще залишається недоступними, але цей список розширюється, бо до цього ЦНАПи працювали з більшими обмеженнями.

Нагадаємо, що раніше ми також розповідали про додаток «Дія», який зараз може бути дуже корисним.

Слідкуйте за оновленнями на сайті Kashtan Media, підпишиться на наш Facebook, щоб завжди першими читати цікаві матеріали чи важливі новини.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору