Паркування у Києві безкоштовне. Якщо хтось збирає гроші — це шахраї

Мер Києва Віталій Кличко на своєму офіційному Telegram-каналі ще раз нагадав, що паркування у Києві зараз є безкоштовним. На вулицях міста можна без оплати залишати машину у період воєнного часу.

Віталій Кличко. Фото: КМДА

Кличко наголосив водіям, що у столиці активізувались шахраї, які намагаються скористатись ситуацією та збирають гроші. Мер закликав не платити їм, а якщо хтось вимагає оплату — викликайте поліцію.

Але при цьому Віталій Кличко додав, що потрібно бути уважними, та не залишати автівки на смугах громадського транспорту чи в інших місцях, де цього не дозволяється.

Евакуатори продовжують працювати, але забирають тільки ті машини, які заважають проїзду важливих гуманітарних, військових вантажів, швидких, або громадського транспорту.

Евакуація. Фото: КМДА

Раніше паркування на столичних вулицях сплачувалось за фіксованими тарифами, електронними засобами. Збір готівкових коштів вважався шахрайством вже тривалий час. До речі, паркування у Києві робили безкоштовним кожні вихідні, а зараз, як було згадано, це діє на період воєнного часу.

Паркування у Києві. Фото: КМДА

Безкоштовним є також проїзд муніципальним транспортом. Це автобуси, тролейбуси, трамваї, а також Київський метрополітен. Платною є міська електричка, а також комерційні маршрутки.

Нагадаємо, що у Києві знову з’являються прокатні електросамокати та велосипеди. Кілька сервісів, які забезпечували ці послуги, повернулись до столиці. Тому бажаючи можуть скористатись самокатами замість власних автівок. У деяких випадках це зручніше.

Читати наші новини можна на Facebook. Підпишиться на оновлення Kashtan Media у соціальних мережахх, щоб знати про нові матеріали першими.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору