Південний міст у Києві
Новини

Південний міст у Києві знов відкритий для транспорту

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Південний міст через Дніпро у столиці відсьогодні знов стає відкритим. До цього міст був зачинений для звичайних автівок.

Більше місяця, Південним мостом могли пересуватись лише машини громадського транспорту, а також спецтранспорт з гуманітарними вантажами. Навіть поїзди метрополітену не їздили.

Південний міст. Фото: Сергій Демченко

Судячи з релізу КП «Київський метрополітен», відтепер «зелена» гілка метро працює від станції «Сирець» до ст. «Червоний хутір», тобто повноцінно, через міст. До цього здійснювалась пересадка на ст. «Видубичі» на човникові рейси.

Дніпро. Фото: Vlad

Відкриття Південного мосту пов’язане зі збільшенням трафіку. Відкривають його для нормалізації потоку та зменшення заторів. Відтепер для проїзду між лівим та правим берегами Дніпра у Києві працюють Північний, Південний та Дарницький мости. При цьому міст Патона та Метроміст досі зачинені.

Український прапор над мостом. Фото: Сергей Мухлынин

Віталій Кличко також додав, що поступово у столиці збільшується кількість громадського транспорту. Починають курсувати маршрути, які раніше не працювали. Мер закликав водіїв бути уважними, особливо в місцях розміщення блокпостів. Треба дотримуватись ПДР та не займати смуги для громадського транспорту, пропускати швидкі та гуманітарні вантажі.

Південний міст. Фото: Сергій Демченко

Нагадаємо, що до цього Віталій Кличко закликав киян, що поїхали з міста, поки не повертатись. Бо ще існує небезпека, а також це навантажує дороги.

Щоб швидше читати важливі новини, підписуйтесь на Facebook-сторінку, а також на Telegram-канал нашого сайту. Там оперативно розміщуються всі матеріали.

Нестеренко Олексій

Журналіст, засновник та головний редактор інтернет-видання Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *