Травневе прискорення: поїзд «Київ – Чернігів» стане експресом

«Українська залізниця» повідомляє пасажирам, що з 1 травня прискорюється поїзд, який курсує за маршрутом «Київ – Чернігів». Внесені відповідні зміни до обох напрямків.

Поїзди прискорюються більш ніж на 40 хвилин. Оприлюднено новий графік:

  • №704/703, «Чернігів – Київ»: 7:23 відправлення, 10:41 прибуття;
  • №702/701, «Київ – Чернігів»: 16:14 відправлення, 19:31 прибуття.

При цьому наголошується, що поїзди пришвидшили за рахунок деяких зупинок, які було скасовано. Відтепер зупинки здійснюватимуть лише на ключових пунктах. Де саме — поки не уточнюють, але їх кількість буде мінімальною. Це зробить поїзди за цим маршрутом експресами.

Залізничне сполучення столиці з Черніговом було відновлено 16 квітня. Також можлива купівля квитків онлайн, за допомогою сайту, або через офіційний чат-бот «Укрзалізниці» у телеграмі.

Вагон. Фото: Укрзалізниця.

За маршрутом «Київ – Чернігів» курсують поїзди з комфортними вагонами, які вироблені в Україні. Вартість проїзду за останніми даними — 102 гривні за місце у другому класі, та 180 за перший клас.

Раніше також було відновлено автомобільне сполучення цих міст. Дістатись між Києвом та Черніговом стало можливо по старої дорозі. Але влада обох міст закликала громадян, які виїхали, поки зачекати з поверненням.

Зокрема, Віталій Кличко вкотре наголосив на небезпеці та закликав не їхати до столиці з західних областей чи із-за кордону. Краще перечекати на більш безпечні часи. До того ж, масове повернення створює серйозні логістичні проблеми. Затори на дорогах заважають проїхати швидким, гуманітарним вантажам, а іноді навіть військовим.

Нещодавно ми розповідали про те, як працює міська електричка у Києві. Читайте інші актуальні новини на сайті Kashtan Media, а щоб бачити їх першими — підпишиться на сторінку Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору