15 гривень за проїзд: маршрутчики Києва збираються підняти ціни

Маршрутчики Києва налякали мешканців столиці подорожчанням проїзду. Вже скоро, одна поїздка може коштувати 15 гривень, замість тарифів у 8-10 грн, які діють зараз. Про це виданню «УНН» розповів Ігор Мойсеєнко, голова Асоціації перевізників Києва.

Він повідомив, що зараз великі ціни на пальне. Якщо вони підвищяться до 60-70 гривень, то вже у червні проїзд буде коштувати по-новому.

Мойсеєнко також зазначив, що зараз курсує лише 30% маршруток, бо недостатньо пасажиропотоку та пального.

Нагадаємо, що у Києві дефіцит бензину, який обіцяють усунути. Це призвело до великих черг на заправках. Людей навіть закликали не їздити зайвий раз власними автівками, щоб зекономити на пальному.

Київські маршрутки тривалий час коштували 7-8 гривень за проїзд, однак вже більше року, як вони підняли ціни до 10 гривень. Такий тариф діє на більшості маршрутів. Дорожче платять ті люди, які виїжджають за місто.

Маршрутки Києва. Фото: Служба перевезень

Ще наприкінці 2020 року, у столиці активно обговорювалось можливе підвищення цін у метро з діючих 8, і аж до 20 гривень. Тоді це викликало у суспільстві великий резонанс. Втім людей завірили, що навіть якщо подорожчання буде — то не до 20, а до 15 грн. Однак, тоді воно так і не було запроваджено.

Зараз про муніципальний транспорт такої інформації немає. Більше того, він поки що безкоштовний. Однак, скоро плату за проїзд повернуть. А от кататись містом маршрутками, судячи з усього, стане дорожче.

Маршрутки Києва. Фото: Служба перевезень

Втім, Мойсеєнко назвав умовою для подорожчання ціну пального у 60-70 грн. Можливо ще, що її вдасться втримати.

Читайте також, чому не варто купувати додаткову нерухомість, та підпишиться на нас у Фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору