У Пущі-Водиці пошкоджені трамвайні колії: триває відновлення, – ФОТО

У Пуща-Водиці, на північно-західній околиці Києва, під час інтенсивних бойових дій, обстрілами пошкодили трамвайні колії. Зараз спеціалісти «Київпастрансу» займаються відновленням цих колій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Планується відновити 250-метрову ділянку рейок, на якої також присутні два стрілочних переводи. Також потрібно відновити 600 шпал. Але роботи обіцяють виконати вже найближчим часом.

Трамвайні рейки, Пуща-Водиця. Фото: КМДА

Лінії були пошкоджені раніше, під час наступу російських військ. Мінометні обстріли спричинили пошкодження на першої, дев’ятої лінії. Також російським «Градом» знищено підстанцію на кінцевої трамваїв №12, на лінії №14.

Поки трамвай не працює, на цієї лінії курсує тимчасовий автобус під номером 12Т.

Трамвай №12 — це найбільш протяжний та відомий трамвайний маршрут у Києві. Він проходить живописними місцями Пуща-Водиці, через ліс. Трамвай з’єднує Пуща-Водицю з центром міста — Поділом. Багато людей їздили цим маршрутом не тільки для того, щоб дістатись пункту призначення, але навіть як на екскурсійному, враховуючи красу краєвиду.

Трамвайні рейки. Пуща-Водиця. Фото: КМДА

Судячи з фото, комунальники облаштовують нові кам’яні шпали, а також рейки.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про відключення гарячої води в деяких районах Києва. Щоб знати новини столиці та країни — підпишиться на Facebook Каштан Медіа.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору