Немає гарячої води

В деяких районах Києва немає гарячої води: названо причину

Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської адміністрації, розповів про початок гідравлічних випробувань на деяких ділянках столичних тепломереж. Вони розпочались 10 травня. Деякі кияни вже помітили, що немає гарячої води.

Поетапно, ці випробування триватимуть в усіх районах Києва. Зараз вже розпочали роботи у Святошинському, Голосіївському, Дарницькому, Оболонському та Шевченківському.

Для того, щоб провести ці випробування, мешканцям відключили гарячу воду. Повідомляється, що на кожну ділянку знадобиться орієнтовно 2 тижні. Після цього водопостачання має відновитись.

Трубопровід. Фото: T K

КМДА зазначили, що цей процес є важливим для виявлення слабких місць та пошкоджень у трубопроводах. Це необхідно зробити до початку навантаження в опалювальний сезон.

Такі планові роботи, що супроводжуються відключенням гарячого водопостачання на 2-3 тижні, проходять кожного року, через деякий час після завершення опалювального сезону.

Наприклад, у минулому році, під час випробувань було знайдено кілька пошкоджень, які призводили навіть до прориву деяких трубопроводів у місці. Ці місця лагодять, щоб наступного року опалення поступало у домівки без зайвих проблем.

Нагадаємо, що вже пройшло онлайн-опитування щодо перейменування станцій Київського метрополітену. Читайте в іншому матеріалі Kashtan Media, які назви обрали мешканці столиці. А щоб залишатись в курсі подій навколо Києва та України — підпишиться на Каштан Медіа у Фейсбук.

Також вас може зацікавити новина про ремонт на дорогах Києва.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору