Дорожники Києва
Новини

Дорожники Києва продовжують ремонтувати та очищати вулиці

Близько 600 дорожників у столиці щодня працюють, щоб забезпечувати ремонт та утримання у відповідному стані вулиць Києва. Про це повідомив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА.

Від наголосив, що працівники дорожнього господарства — ще одні герої міста. Вони займаються прибиранням доріг, тротуарів, переходів, зупинок. Очищують зливні системи доріг, встановлюють та підтримують антипаркувальні стовпчики, а також займаються прибиранням бетонних блоків.

Дорожники Києва
Дорожники Києва. Фото: КМДА

Також зараз триває ремонт кількох вулиць столиці. Зокрема, ремонтуються ями на вулицях Хоткевича, Вільямса, Хрещатик, Глибочицька, Визволителів, Максимовича, на Столичному, Харківському шосе, на Богатирській, і не тільки.

Ремонтується Володимирський узвіз. Оновлюється бруківка, ліквідується просідання. Також дорожники залучені до робіт у передмісті, де активно відновлюється інфраструктура.

Нагадаємо, що учні столичних шкіл не підуть до класів цього навчального року. Натомість, вони навчатимуться дистанційно. Всі головні новини можна також подивитись на нашому Telegram.

Нестеренко Олексій

Журналіст, засновник та головний редактор інтернет-видання Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *