Kashtan Media

Віталій Кличко про 9 травня: масові заходи заборонені, але квіти покласти можна

Віталій Кличко, мер Києва, на своєму Facebook розповів, як у Києві буде організовуватись 8-9 травня. Чи буде комендантська година, та чи заборонено святкувати на вулицях міста.

За словами Кличка, військове командування поки не має планів запроваджувати посилену комендантську годину. Тобто, скоріше за все, місто та область будуть у ці дні відкритими.

Але мер також наголосив, що проводити якійсь заходи теж не планується. А ще нагадав, що масові заходи під час воєнного стану заборонені. Збирати акції у місті не можна. Однак, якщо хтось має бажання покласти квіти на якійсь пам’ятники — це можна зробити. В ці дні, патрулювання у столиці буде посиленим.

9 травня 2021 року у Києві. Фото: Kashtan Media
9 травня 2021 року у Києві. Фото: Kashtan Media

Віталій Кличко додав, що зараз не час для відпочинку на природі чи масових гулянь, тому закликав киян не святкувати, дотримуватись правил воєнного стану, та бути уважними і пильними.

Зараз заборонено відвідувати лісопаркові зони, ліси. Там  досі існує вибухова небезпека, працюють піротехніки.

Також мер закликав звертати увагу на повітряну тривогу та слідувати в укриття, бо існує велика небезпека обстрілів.

9 травня 2021 року у Києві. Фото: Kashtan Media
9 травня 2021 року у Києві. Фото: Kashtan Media

Довідка: 8-9 травня — пам’ятні дати, пов’язані з Другою світовою війною. 8 травня 1945 року, було підписано капітуляцію Германії. 9 травня у СРСР святкувався День Перемоги, який також щорічно святкували багато людей у світі, в тому числі в Україні.

Нагадаємо, що киянам, які повернулись до столиці, надали корисні поради. Також ми раніше розповідали про роботу шкіл. Підпишиться на телеграм-канал Kashtan Media.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору