Хвостова частина російського літака. Фото: Kashtan Media

У Києві встановили збитий російський літак, – ФОТО

У Києві, в якості музейного експонату, встановили хвостову частину збитого російського літака. Вона з’явилась у центрі столиці, поруч з військовим музеєм. Kashtan Media побували на місці.

Хвостова частина збитого російського літака. Фото: Kashtan Media

На хвості можна побачити номер «07», а також серійний номер літака «RF-91961», та напис «ВКС РОСИИ». Хвіст сильно пошкоджений. Вибита зірка, на корпусі видно потрапляння осколків.

Також встановлена інформаційна табличка, на якої можна побачити фото цього літака ще в цілому стані, у повітрі. На табличці сказано, що це штурмовик моделі Су-25СМ, який належав до Повітряно-космічних сил РФ, до 18-го полку штурмової авіації.

Інформація про російський літак
Інформаційний стенд. Фото: Kashtan Media

Допускається, що цей літак брав участь у нанесені ударів по будинку в Ірпені. Тобто — бомбив українські міста. Збили його 2 березня 2022 року, в районі Вишеграду.

Також неподалік встановили знищену російську броньовану машину. Вона теж стала експонатом на вулиці. Ця техніка доповнила стару артилерійську зброю та ракету, які вже були на цієї вулиці.

Збитий російський літак. Фото: Kashtan Media

Нагадаємо, що Віталій Кличко розповів, чи будуть заходи або комендантська година на 8-9 травня. Щоб не пропустити інші новини — підпишиться на наш Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору