«Чорнобаївка» по-чернігівські: в селі Шестовиця знищили 40% російської техніки

Вся Україна знає про населений пункт Чорнобаївка, розташований поруч з Херсоном, де російські окупанти вже десятки разів зазнали нищівних втрат. Але своя «Чорнобаївка» є у Чернігівській області. Це село Шестовиця.

Шестовиця
Знищена техніка у селі Шестовиця. Скріншот з сюжету “Суспільного”

На самому початку повномасштабного вторгнення, а саме на 4 день, це село на південь від Чернігова було окуповано російськими загарбниками. Техніку розмістили просто на вулицях, а також на городах місцевих жителів.

На вулиці Садова росіяни створили свій штаб, а також зробили склад боєприпасів та техніки. Однак прорахувались, бо українські сили неодноразово атакували це російське угрупування.

Шестовиця
Знищена техніка у селі Шестовиця. Скріншот з сюжету “Суспільного”

У цілому, війська РФ простояли в цьому селі більше місяця. Однак, враховуючі регулярні знищення своїх колон, вони лишились 40% свого угрупування. Таку цифру наводить Оперативне командування «Північ».

Росіяни кілька разів намагались перетнути Десну, де теж зазнавали обстрілів та відступали. «Суспільне Чернігів» зробили репортаж з місцевої «Чорнобаївки», де на однієї вулиці зібрались колони знищеної російської техніки.

Після того, як Чернігівська область була звільнена від окупантів, у Шестовиці, як і в інших селах, почали відновлювати життя.

Нагадаємо, що ми також розповідали про звільнення поселку Ріпки на Чернігівщині. Підпишиться Facebook нашого сайту, де щодня публікуються цікаві новини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору