Новини

«Чорнобаївка» по-чернігівські: в селі Шестовиця знищили 40% російської техніки

Вся Україна знає про населений пункт Чорнобаївка, розташований поруч з Херсоном, де російські окупанти вже десятки разів зазнали нищівних втрат. Але своя «Чорнобаївка» є у Чернігівській області. Це село Шестовиця.

Шестовиця
Знищена техніка у селі Шестовиця. Скріншот з сюжету “Суспільного”

На самому початку повномасштабного вторгнення, а саме на 4 день, це село на південь від Чернігова було окуповано російськими загарбниками. Техніку розмістили просто на вулицях, а також на городах місцевих жителів.

На вулиці Садова росіяни створили свій штаб, а також зробили склад боєприпасів та техніки. Однак прорахувались, бо українські сили неодноразово атакували це російське угрупування.

Шестовиця
Знищена техніка у селі Шестовиця. Скріншот з сюжету “Суспільного”

У цілому, війська РФ простояли в цьому селі більше місяця. Однак, враховуючі регулярні знищення своїх колон, вони лишились 40% свого угрупування. Таку цифру наводить Оперативне командування «Північ».

Росіяни кілька разів намагались перетнути Десну, де теж зазнавали обстрілів та відступали. «Суспільне Чернігів» зробили репортаж з місцевої «Чорнобаївки», де на однієї вулиці зібрались колони знищеної російської техніки.

Після того, як Чернігівська область була звільнена від окупантів, у Шестовиці, як і в інших селах, почали відновлювати життя.

Нагадаємо, що ми також розповідали про звільнення поселку Ріпки на Чернігівщині. Підпишиться Facebook нашого сайту, де щодня публікуються цікаві новини.

Нестеренко Олексій

Журналіст, засновник та головний редактор інтернет-видання Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *