Комендантська година у Києві буде діяти тільки вночі

Столиця продовжує відновлювати життя та зменшувати обмеження. Так, комендантська година у Києві, а також у Київській області, тепер буде діяти лише у нічний час. Про це на своєму телеграмі розповів мер Києва Віталій Кличко.

Мер зазначив, що нові правила почнуть діяти у неділю, з 15 травня. Заборона виходити на вулицю змістилась на годину пізніше. Відтак, комендантська година триватиме щодня з 23:00 вечора до 05:00 ранку.

А вже з понеділка, 16 травня, почне довше курсувати громадський транспорт столиці. Наприклад, метро буде їздити з 6 ранку до 22 вечора, а наземний на півгодини довше — до 22:30.

Вечір у Києві. Фото: Kashtan Media

Кличко додав, що треба дотримуватись цих правил та не виходити на вулицю під час заборони. Також він закликав не нехтувати сигналом повітряної тривоги.

Нагадаємо, що маршрутчики столиці збираються підвищити ціну на проїзд. Вже у червні, одна поїздка може коштувати 15 гривень, замість нинішніх 10. Але існує умова, за якої цього можна не допустити.

Щоб знати, що відбувається навколо — читайте нас у соціальних мережах. Kashtan Media, зокрема, є в Інстаграмі та Фейсбуці.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору