Вітер у Києві
Новини

Вітер у Києві повалив дерева: у кількох районах зірвало дроти, – ФОТО

Вчора ввечері, як і попереджали синоптики, у Києві був сильний вітер. Він обірвав кілька гілок та крупних дерев, через що в кількох районах столиці постраждали дроти та вимкнулось світло. Частину налагодили ще вчора, але, судячи з коментарів, перебої були навіть вранці.

Негода у столиці. Фото: КМДА

Про наслідки негоди також розповіли у КМДА. Там сказали, що зламано більше 70 дерев, а ще 230 пошкоджено. Найбільше вони падали у Святошинському та Солом’янському районах. «Київзеленбуд» обстежує Київ досі.

Наслідки негоди у Києві. Фото: КМДА

Зокрема, пошкоджена 400-річна липа Петра Могили. В інтернеті навіть з’явились фото зі зламаним деревом та інформація про повне його знищення, однак спеціалісти сподіваються, що дерево можна врятувати. Його навіть обстежив біолог-дослідник.

Липа Петра Могили у Києві, пошкоджена вітром
Липа Петра Могили. Фото: КМДА

Повідомити про наслідки буревію можна за телефоном 0442724018. Зокрема, це можуть бути повалені дерева, про які ще не знають, перекрита внаслідок негоди дорога, чи щось подібне.

Нагадаємо, що час комендантської години у Києві змінили. Тепер вона триватиме лише вночі. А маршрутчики планують підняти ціну за проїзд до 15 гривень. Це пов’язано з високою ціною на пальне, яке зараз у дефіциті.

Підпишиться на наш Facebook, де оперативно публікуються матеріали, які з’являються на сайті Kashtan Media. У нас тільки важлива, актуальна та підтверджена інформація.

Нестеренко Олексій

Журналіст, засновник та головний редактор інтернет-видання Kashtan Media.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *