Національна опера України відновлює роботу: з’явилась афіша

Театр опери та балету ім. Тараса Шевченка у Києві, більше відомий як Національна опера України, після тривалої перерви, пов’язаної з повномасштабною війною, знову почне працювати. Про це повідомили у прес-службі театру, на офіційному сайті.

Глядачам вже представлена афіша перших спектаклів. Їх почнуть показувати з наступних вихідних. Відкриється театр 21 травня, у суботу, виставою «Севільський цирульник».

Севільський цирульник. Фото: opera.com.ua

Це італійська опера Джоаккіно Россіні, яку перероблено на сучасний манер. Вже наступного дня, 22 травня, у неділю, глядачі можуть сходити на українську оперу «Наталка Полтавка», Івана Котляревського.

Наталка Полтавка. Джерело: Opera.com.ua

Ще через тиждень, у суботу 28 травня, на глядачів чекає ще одна італійська опера «Ріголетто», Джузеппе Верді. А 29 числа, можна переглянути виставу «Служниця-пані», Джованні Баттіста Перголезі.

Ріголетто. Фото: Opera.com.ua

Повідомляється, що кожен спектакль буде починатись у 14:00 дня. Раніше вони призначались ввечері, у 19:00. Вочевидь, зміна часу пов’язана з комендантською годиною.

Служниця-пані. Джерело: Opera com ua

Квітки коштують від 100 до 400 гривень. Їх можна придбати онлайн. На кожну виставу продається 300 місць.

Наголошується, що у разі повітряної тривоги під час спектаклю, глядачів запрошуватимуть до укриття, яке облаштували у гардеробі, нижче фойє партеру.

Національна опера України. Фото: Kashtan Media
Національна опера України. Фото: Kashtan Media

Всі згадані вистави є оперними. Коли у театрі відновиться показ балету — поки не повідомляється. Чи планують з часом знов демонструвати спектаклі у будні дні — поки теж невідомо.

Ще до цього, свою роботу відновив драматичний театр імені Івана Франка.

Читайте також на Kashtan Media київську легенду про привидів старого цирку, та історію про будинок людожера. А щоб не пропускати новини, у тому числі пов’язані з культурою — підпишиться на наш Фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору