Новини

Кличко сказав «Ні»: транспорт продовжить зупинятись під час тривог

Рада оборони відкинула громадську ініціативу щодо скасування зупинок громадського транспорту в Києві під час повітряних тривог. Навіть підтримка Київради не допомогла. Про це розповів на своєму Facebook активіст Олександр Гречко.

Нагадаємо, що в Києві з початку серпня наземний громадський транспорт (автобуси та тролейбуси) зупиняються, якщо лунає повітряна тривога. При цьому пасажири повинні покинути салон та чекати в укритті. Поїде знову автобус лише тоді, коли повітряну тривогу скасують.

Для багатьох мешканців столиці це незручно та дорого, оскільки повітряна тривога може прозвучати в будь-який момент, на півдорозі на роботу чи додому. Люди, які поспішають, в більшості пересідають на маршрутки чи такси та платять двічі (такси та маршрутки при цьому правила не дотримуються).

Фото: Микола Поворозник

Активісти стверджують, що це вбило комунальний транспорт Києва, тому створили петицію щодо скасування зупинок під час тривог, яку підтримали кияни. Набралось більше 6000 голосів. Петицію розглянув транспортний комітет Київської міської ради, та теж підтримав.

Однак, для скасування потрібно було рішення Ради оборони Києва, головою якої є мер столиці Віталій Кличко. Однак він відмовився змінювати порядок роботи транспорту.

Оприлюднена відповідь говорить, що Рада оборони не є державною владою чи органом місцевого самоврядування, тому статті щодо звернення громадян на неї не поширюються. Київська міська рада на Раду оборони також впливу не має.

Впроваджені заходи назвали необхідними для убезпечення цивільного населення столиці. Рішення було ухвалене з урахуванням безпекової ситуації, тому переглянуте воно буде лише в тому випадку, коли ця ситуація суттєво стабілізується.

Нагадаємо, що в Києві перейменували 95 вулиць. Читайте більше корисних новин та статей на нашому фейсбуці.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *