В Києві наземний транспорт будуть зупиняти під час тривоги

Наземний транспорт перестане працювати в Києві під час повітряних тривог. Про це повідомив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА. Правило прийняла Рада оборони міста. Воно діє з 1 серпня.

Відтепер, якщо пролунала повітряна тривога — автобуси, тролейбуси чи маршрутки будуть вимушені зупинитись та заїхати в безпечне місце, а пасажири мають вийти на прослідувати до укриття.

Додається, що метрополітен столиці працюватиме як раніше. В разі тривоги поїзди не курсуватимуть на відкритих ділянках. Підземні при цьому працюють, оскільки вони і є укриттями.

Наземний транспорт
Фото: Maksim Zhashkevych

Однак після запровадження нових правил, це торкнулось наземного транспорту. Не лише тролейбусів, автобусів та трамваїв “Київпастрансу”, а навіть приватних перевізників. Тобто, цього має дотримуватись весь громадський наземний транспорт. Розповсюджується навіть на маршрутки.

До цього необхідність припиняти роботу під час повітряних тривог впровадили торгівельним та торгівельно-розважальним центрам Києва.

Читайте також про те, що комендантська година в Києві продовжує діяти. Більше новин з’являється на Facebook-сторінці сайту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору