Комендантська година в Києві досі діє

Міська влада закликала мешканців Києва дотримуватись комендантської години та не пересуватись столицею під час її дії. Вона триває щоночі з 23 вечора до 5 ранку. В цей час правоохоронцями проводяться контрдиверсійні та антитерористичні заходи, тоже порушники ризикують самі та наражають на небезпеку інших. Про це нагадав Микола Поворозник, розповіли в КМДА.

Перебувати на вулицях під час комендантської години без наявності спецперепусток заборонено. Це стосується як пішоходів, так і водіїв. Єдиний виняток — повітряна тривога. Тоді можна прослідувати до найближчого укриття, але обов’язково з документами.

При цьому транспорт Києва починає працювати за годину після закінчення, та за півгодини до початку комендантської години, з 6:00 до 22:30. Своєчасне повернення додому варто планувати заздалегідь, дотримуючись ПДР та швидкісного режиму.

Комендантська година в Києві діє з початку запровадження воєнного стану. Під час активних бойових дій в області її дотримувались краще, людей в місті було менше. Також іноді запроваджувалась тривала комендантська година на повний день. Зараз правоохоронці влаштовують рейди та перевіряють порушників.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про посилення обстрілів Чернігівщини та заборону перебування у лісах. Також читайте про ТОП-7 причин переїхати жити на Русанівку. Більше цікавих новин та статей шукайте на нашому Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору